Gdzie kupić styropian w Warszawie?

      Brak komentarzy do Gdzie kupić styropian w Warszawie?

Styropian to jeden z najpopularniejszych materiałów ociepleniowych, który głównie wykorzystywany jest do elewacji budynków. Na rynku występuje wiele rodzajów styropianu, a każdy z nich ma inne zastosowanie i różne wartości parametrów technicznych. Bardzo duży asortyment budowlany posiada hurtownia styropianu Warszawa. Hurtownia styropianu Warszawa oferuje między innymi styropian szary, który odznacza się korzystnym współczynnikiem przewodzenia.

Asortyment budowlany – hurtownia styropianu Warszawa

Hurtownia styropianu Warszawa oferuje różne rodzaje styropianu przeznaczonego na odmienne powierzchnie. W asortymencie znajdziemy między innymi styropian:

  • biały (klasyczny)
  • dalmatyńczyk
  • szary (grafitowy)
  • niebieski

Styropian biały

Styropian klasyczny sprzedaje hurtownia styropianu Warszawa i stosuje się go głównie do ocieplania ścian, izolacji podłóg, stropów, wewnętrznych ścian działowych, a także do wypełniania przestrzeni między krokwiami. Styropian biały jest dostępny w formie płyt styropianowych o różnych wielkościach. Hurtownia styropianu Warszawa zapewnia, że ich styropian klasyczny to gwarancja optymalnych warunków ocieplenia. Dodatkowo styropian biały może mieć różną grubość i pozwala na estetyczne wykończenie budynku.

Styropian dalmatyńczyk

Styropian dalmatyńczyk oferuje hurtownia styropianu Warszawa w postaci płyt styropianowych kropkowanych. Powstają ze styropianu grafitowego i dzięki temu mają korzystniejszy współczynnik przewodzenia ciepła. Każda hurtownia styropianu Warszawa poleca stosowanie styropianu dalmatyńczyk do izolacji cieplnej fasad oraz ścian. Styropian można zakupić w zależności od potrzeb z bokami frezowanymi lub płaskimi.

Styropian szary

Sprzedaż styropianu szarego prowadzi hurtownia styropianu Warszawa. Produkt jest bardzo często wybierany przez inwestorów, ponieważ ma wysoki współczynniki ciepła. Hurtownia styropianu Warszawa posiada styropian w różnych kolorach i grubościach. Płyty styropianowe grafitowe mają około 30% więcej ciepła niż białe. Styropiany tego rodzaju stosowane najczęściej są na ścianach, które należy ocieplić, a nie ma możliwości użycia grubej warstwy białego styropianu. Hurtownia styropianu Warszawa oferuje styropian grafitowy w grubości 10mm, taka warstwa jest wystarczająca do ocieplenia i daje zadowalający efekt końcowy.

Styropian niebieski

Hurtownia styropianu Warszawa posiada w sprzedaży styropian niebieski. Sprzedawany jest w on postaci płyt odznaczających się obniżoną chłonnością wody. Styropian niebieski dostępny jest również w innych kolorach (zielony). Najczęściej zakupywany jest w celach ocieplania fundamentów i miejsc narażonych na zwiększoną wilgoć.

Dodaj komentarz